You are using Internet Explorer 11 or earlier, this browser is no longer supported by this website. We suggest to use a modern browser.

O nás

Spoločnosť thyssenkrupp Materials Slovakia “pod jednou strechou” ponúka najširšie spektrum produktov a služieb pre automobilový priemysel, strojársky priemysel a stavebníctvo. Kombinuje nemeckú kvalitu so slovenskou profesionalitou, objednaný tovar dodáva spoľahlivo do 48 hodín. Vďaka silnému medzinárodnému zázemiu je vo všetkých aspektoch spoľahlivým partnerom.

Kladieme veľký dôraz na získavanie certifikátov kvality, takto garantujeme, že naše výrobky spĺňajú všetky požiadavky noriem príslušných priemyselných sektorov. Garanciou splnenia zákazníckych požiadaviek na vysokej úrovni je certifikát kvality ISO 9001 a systém riadenia kvality podľa tejto normy.

Naša spoločnosť je členom jednej z najvýznamnejšej a najväčšej oceliarskej skupiny v celosvetovom meradle, medzinárodnej skupiny thyssenkrupp, ktorá pôsobí v 78 krajinách a zamestnáva 162.000 zamestnancov. Ich profesionalita a oddanosť sú zárukou maximálneho splnenia požiadaviek našich zákazníkov. Naša spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom  kvalitné výrobky a služby “pod jednou strechou”, čím uľahčuje a zefektívňuje prácu nákupcov priemyselných podnikov.

Objavte nový svet spoločnosti thyssenkrupp Materials Slovakia!

  • 1 000 partnerov nám dôveruje
  • 6000 produktov ponúkame
1 000 partnerov nám dôveruje
6000 produktov ponúkame