You are using Internet Explorer 11 or earlier, this browser is no longer supported by this website. We suggest to use a modern browser.

Oslavujeme 25 rokov na slovenskom trhu!

Milí zamestnanci, naši verní obchodní partneri!

Tento rok je pre našu spoločnosť významným medzníkom, veď osláviť 25. výročie založenia firmy je udalosťou roka. Štvrťstoročie existencie našej spoločnosti potvrdzuje jej miesto na slovenskom trhu a poukazuje na fakt, že to čo robíme, robíme so zanietením a strategickým výhľadom do budúcna, ktoré nás ženú dopredu.

Zistite viac!

Vážený partner!

Spoločnosť thyssenkrupp Materials Slovakia bola neustále k dispozícii svojim partnerom aj počas obmedzení epidémie COVID-19.

Stále rozsiahlejšie rušenia obmedzení nám umožňujú obnoviť pred epidemiologický stav, čo pre Vás znamená rýchlejšie a bezpečnejšie zabezpečenie dodávok a služieb.

Sme hrdí na to, že sa nám podarilo ochrániť zdravie našich zamestnancov aj návštevníkov našich pobočiek dodržiavaním vzdialenosti a zvýšenými hygienickými opatreniami.

Počas obmedzení sme získali významné skúsenosti, z ktorých v budúcnosti môžeme profitovať.

thyssenkrupp Materials Slovakia je vo všetkých situáciách Váš stabilný dodávateľ! Aj naďalej sa na nás s dôverou obráťte!

 SharpCut tabule na rezanie laserom

V sortimente našej spoločnosti sa ako znak inovácie objavili dosky SharpCut vyvinuté výlučne pre laserové rezanie.

Zistite viac!

Kvalitné plastové materiály

thyssenkrupp Materials Slovakia dodáva vysoko kvalitné plastové materiály do mnohých priemyselných odvetví a poskytuje inovatívne riešenia. Naše priehľadné plastové dosky slúžili ako ochrana v boji proti COVID-19.

Zistite viac!

Nerezová oceľ

Všeobecne sa predpokladá, že nehrdzavejúca oceľ nehrdzavie. Našich expertov sa pravidelne pýtajú na túto tému, je toto tvrdenie pravdivé? V skutočnosti nie každá nehrdzavejúca oceľ je nehrdzavejúca. Dokonca aj nehrdzavejúca oceľ môže za určitých podmienok korodovať.

Vo videu nižšie sa dozviete prečo!

Balkónové zábradlia z nehrdzavejúcej ocele

Balkón robí náš byt obzvlášť pohodlným hlavne v letnom období. Rozširuje náš životný priestor pre relaxáciu a ponúka tiež veľa príležitostí vyzdobiť si ho podľa vlastného vkusu.

Zistite viac!

Vedeli ste?

Jedným z najbežnejších typov konštrukčných ocelí je tyčová oceľ valcovaná za tepla. Rôzne vlastnosti materiálu zabezpečujú, aby boli mechanické vlastnosti, chemické zloženie a tolerančné polia materiálu v súlade s určeným použitím. Materiály valcované za tepla sú dobre zvárateľné, takže väčšina z nich slúži ako vstupný materiál v strojárstve. Ich hlavnými oblasťami použitia sú výroba častí strojov (napr. výroba náprav, ozubených kolies), automobilový priemysel a výroba oceľových konštrukcií. Máte otázku? Sme vám k dispozícii s technickým poradenstvom!

thyssenkrupp Materials Slovakia ponúka širokú škálu ocelí, nehrdzavejúcich ocelí, ľahkých a farebných kovov a plastov.